Universal Dog

Ośrodek Psychologii Zwierząt i Szkoła dla Psów

Tel: 501-051-901
universaldog@op.pl

PLACE SZKOLENIOWE:
ul. Uczniowska 3, Szczecin
Grzybowo-Kołobrzeg


Zapraszamy na ustawiczne zajęcia "Przedszkole dla Szczeniąt"! Również konsultacje indywidualne!Strzyżenie i Pielęgnacja Psów i Kotów

Wykonujemy strzyżenie kosmetyczne i pielęgnacyjne wszystkich ras psów i kotów wg. wzorców, wykonujemy również nietypowe strzyżenia według życzenia Klientów.

Czeszemy psy i koty wszystkich ras i nierasowe, długowłose, szorstkowłose, również te, nie wymagające strzyżenia. Rozczesujemy skołtunioną sierść, wyczesujemy podszerstek, szczególnie w okresie linienia. Wyczesujemy psy i koty przed wystawami i dla codziennej pielęgnacji.

Trymujemy psy ras szorstkowłosych takich jak sznaucery, teriery, itd.

Polecamy kąpiele higieniczne dla wszystkich typów psów - zapraszamy psy małe i duże, rasowe jak i nierasowe. Zapewniamy szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem groomerskim. Do pielęgnacji używamy wyłącznie profesjonalnych, sprawdzonych kosmetyków najwyższej jakości.

Psy przygotowywane przez nas, wielokrotnie wygrywały na prestiżowych wystawach krajowych i zagranicznych zdobywając tytuły : Interchampionów, Championów, Zwycięzców Klubowych, Krajowych itd.

KONTAKT: tel. 507 173 713

WAKACYJNE KURSY SZKOLENIOWE NAD MORZEM 2024

Szkolenie naszego podopiecznego połączone z wypoczynkiem nad polskim morzem? Teraz jest to możliwe! Kursy odbywają się w wakacje. Więcej informacji w zakładce "Szkolenie - wakacje z psem".

 

Dzwoń do nas od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 19.

Tel.: 501-051-901